JavaScript lijkt uitgeschakeld te zijn in je browser. Je moet JavaScript in je browser hebben ingeschakeld om de functionaliteit van de website te gebruiken.
✔ 15.000 m² winkeloppervlakte ✔ CBW erkend ✔ Veilig aanbetalen
+31 115 - 53 25 26
De Rolf Benz Nuvola is een eyecatcher in iedere ruimte!ACTIE! Alle stofsoorten voor één prijs! U kunt kiezen uit alle Rolf Benz stoffen en betaalt de prijs van stofgroep 11!
Geïnteresseerd in deze bank?Vraag nu een offerte aan voor een mooi aanbod!
Leverbaar op bestelling
Vraag offerte aan voor
15.000 m² winkeloppervlakte
Meer dan 400 design merken onder 1 dak
Prettig en eerlijk advies
Veilig aanbetalen
Zeker van uw aankoop
CBW-erkend
Bel ons via +31 115 53 25 26
Nuvola bank van Rolf Benz Een nieuw bankenprogramma van Rolf Benz is de Nuvola. Het maakt niet uit wat op de bank doet; in uw eentje genieten van een goed boek, bijkletsen met vrienden en kennissen of gezellig tijd spenderen met uw gezin. Het comfortabele systeemprogramma van de Nuvola bestaat uit veel losse elementen waarmee u veel verschillende flexibele opstellingen kunt creëren. De bank trekt de aandacht in iedere ruimte waar hij staat door zijn onbevangen uiterlijk. Het design is gebaseerd op de laatste internationale trends. Informeer vrijblijvend naar de vele verschillende mogelijkheden en scherpe prijzen!
Of bestel meteen uw favoriete uitvoering:
Totaal