
Frank Lloyd Wright werd geboren in 1867 in Wisconsin. Van 1885 tot 1887 studeerde hij techniek aan de universiteit van Wisconsin.
Als hij naar Chicago verhuist werkt hij kort voor het architectenbureau van Joseph L. Silsbee. Hij sluit zich aan bij Adler en Sullivan en in 1889 bouwt hij zijn eigen huis, het jaar daarop krijgt hij de leiding over alle opdrachten van woonhuizen. In 1893 begint Wright zijn eigen bureau in Chicago waarmee hij zich voornamelijk richt op particuliere woningen.
Van 1900 tot 1911 bouwt hij vijftig woningen, die later bekend worden als “Prairie houses”. Veel van de ontwerpen van Frank Lloyd Wright bestaan uit een Gesamkunstwerke, en bestaan voornamelijk uit baksteen en hout.
Als er in de jaren ’30 weinig werk is richt hij zijn eigen onderwijs gemeenschap op, Taliesin Fellowship.
In 1932 schrijft Frank een autobiografie en in 1959 overlijdt hij in Phoenix, Arizona. Frank Lloyd Wright heeft o.a. voor Cassina de modellen Barrel en Taliesin gemaakt.